Specifikat e produktit


GIGI – Sun Care Daily Moisture SPF 30 UVA / UVB mbrojtës i lartë  hidratues. Siguron mbrojtje efektive kundër rrezatimit UVA që shkakton  plakjen e parakohshme dhe shkatërrimin e qelizave. GIGI Sun Care  hidratues sunblock kombinon tre veprime në çdo aplikim: mbrojtje  efektive dhe të integruar kundër rrezatimit UVA dhe UVB, parandalimin e  plakjes së parakohshme dhe sigurimin e lagështisë së shtuar për të  ruajtur funksionimin dhe përkuljen e duhur të lëkurës.


Aplikacion:

Aplikoni Sunblock Sun Care në shtëpi të paktën gjysmë ore para  ekspozimit të diellit për thithjen e plotë dhe efektivitetin maksimal.
Është e domosdoshme të aplikohet një sasi e mjaftueshme për të  mbuluar të gjitha sipërfaqet e ekspozuara të lëkurës. Mos harroni të  aplikoni për veshët, qafën, gjoksin dhe shpatullat.


Përbërësit 

2-Fenilbenzimidazol-5-Sulfonic Acid, Triglyceride Caprylic / Capric, Cetyl Phosphate Potassium, Alkooli Cetyl, Trietanolamine, Sorbitan Tristearate, Acid Purified, Isopropyl Myristate, Steylate Glyceryl, Octyl Methoxycinnamate, Squalane, Propylene Glycol, Aromë, EDTA me natriumi, fenoksietanol, metilparaben, etilparaben, butilparaben, propilparaben

Bli tani

Duke plotesuar formen me poshte ne ju kontaktojme per tua sjellur produktin aty ku ju deshironi.

GIGI Krem plazhi  SPF 30 UVA / UVB

Nga 4300 Lek ne blerjen e pare ju fitoni 500 lek duke dhe produktin GiGi Sun Care  behet:

 3800 Lek

Nese porosisni kete produkt ju do perfitoni 500l ulje. Pagesa qe do beni eshte 3800 lek

Fito 500 lek në blerjen e parë

Kjo oferte eshte e vlefshme per te gjitha produktet me cmim mbi 3000 lek. Vendos emrin e produktit tek forma ne te majte. Me shume kliko ketu 

Katalogu

Ne katalogon tone do gjeni ofertat dhe produktet tona te reja. Ju mund te shkarkoni katalogun duke klikuar me poshte.

Sharko katalogun